Menu

РЕФОРМА, ЩО ПРЕОБРАЖА

НАЙРАДИКАЛЬНІШЕ ЛІКУВАННЯ

 

Голова КОВЧЕГу дн. Тарасій з пономарями храму Богородиці у Банченах (зліва направо: Михаїл, Лаврентій, Іоанн, Миколка), де понад 350 дітей у молитві й трудах торують дорогу до майбутнього України ХРИСТОВОЇ Сегоріч “КОВЧЕГ” веде Семінари волонтерської арт-Терапії у клініках та інтернатних й притулкових установах Карпат і Львівщини. Ця традиційна діяльність наших редакцій “Борці слави”, “Серце в долоньках”,  від прабатьківських обителей, як Іза чи Мукачівська обитель на Латориці, як Банчени під Чернівцями, як усі наші Лаврії Успення Богородиці. Ось брати-пономарі Михаїл, Лаврентій, Іоанн, Миколка з банченського храму Богородиці прийняли нас, паломників Карпат, на молитву за всі волонтерські заходи й відродження господарств діточих Центрів.  BanchenIoanT17Приємно було у розмові почути од братів-буковинців, що кожен сирота радо працює при обителі Божій, і після випуску з монастиря кожен матиме хату (або принаймні пів хати) та навіть неновий автомобіль для старту життєвого! Нам цей досвід передає обитель, яка донині береже сотні гектарів поля, обробляючи Соборно тракторами у три зміни денно-нощно для навчання в праці всіх діточок і молоді як нивку Христов збережену дбайливо передавати далі з покоління у покоління трудариків Божих! Авадь, саме такими добрими прикладами улітку ковчегівцями також і здійснюються проекти муз-терапевтичних виступів у геріатричних інтернатах і пологових будинках Карпат, програми оздоровлення для дітей з неповних родин і підлітків та трудариків-колясочників на узбережжі Азовського моря неподалік чудової клініки нашого трускавецького Козявкіна на Генічеському гейзері гарячого джерела. Радо приймем Ваші пожертви на ці програми, оскільки карпатська наша редакція перебуває у боргу перед менеджерами-звуковиками, котрі допомогли обладнати студію звукозапису майновішими чудовими конденсаторними мікрофонами. Нагадаємо наші реквізити:

Асоціація “КОВЧЕГ”  ТВБВ 10013/18 Філія Львівське облдержуправління  МФО 325796;geriatricPidbuzh2

 розр.рах: 260023011913   ЗКПО 36696856  АТ “Ощадний банк України”

Our Art-Therapeutic Association “ARCH” invites You to cooperation to adopt the orphans into a Fruitful Tutoring Families of the ancient Carpathians. We provide an educational tours over Ukraine for pupils and students from the different villages, towns and cities/ therefore, your financial support is necessary on this direction: dn. Taras Andrusevych Минулої весни студентам і школярам з 15 областей України, які навчаються у Карпатській Школі Радості Борислава (Санаторна школа-інтернат) вдалося під час профорієнтаційних екскурсій відкрити ряд міжгалузевих перспективних реформ. Ось-ось назрівають зміни, які принесуть не просто тисячі робочих місць, але й принципово нове осмислення оздоровчого й соціально-грошового виходу нашого краю з криз.

Exif_JPEG_420

Передусім, наших юних дослідників вразили живі приклади результативності реформ таких подвижників карпатців, як волошський вихованець нашої Лаври –  святитель Київський і Галицький Петро (Могила), бориславці Cтефан і Лаврентій Зизанії, левгородці як Венедикт Дибовський і Василь Барвінський, хустяни й мукачівці, як Андрей Ворон… Кожен із них у своїй царині виплекав оту цілющу й рятівну радикальну новизну, якою інші століттями творитимуть освіту вищих шкіл! Сьогодні це продовжують ті учні й студенти, чиїми зусиллями волонтерські осередки допомагають ставати на ноги сиротам й особам із особливими потребами й особливими талантами… Або й цілим Прийомним родинам, котрі врятували багато діточок із зони АТОExif_JPEG_420

Поміркуймо лишень, – оповідає керівник Дрогобицького Центру свв. Іоакима й Анни отець Михайло Коник, – коли приїжджають до нас гості з Австрії чи Німеччини, де понад 8 університетів мають факультет музичної терапії (Словаччина й Польща наздоганяють теж), хочеиться запитати: “Невже нікому запровадити наукову розробку нашим відділам освіти?”

“І це при тому що міжнародні фахівці з Британської Ради ще 2001 року засвідчили дивовижний терапевтичний ефект од церковного співу Українських обителей,” – доповнює о.Димитрій Болгарський з Університету Драгоманова. inakpkidsprytulv16

Ці прогалини у медицині й освіті, як вважає Рустик Новакович із Національної Мед Академії, вдається заповнювати общинам лікарів як от Центру преподобного Агапіта, арт-Оздоровчим спільнотам “Віра і світло”, “КОВЧЕГ“, численним фондам і сестринствам при наших клініках й пологових будинках… Але ж освітні реформи досі відстають!

ЕКО-ПОБУTОВЕ ВИПРОБУВАННЯ

Наші школярі хворобливо відстають від практичних занять з висаджування буків у вирубаних ділянках Карпат! У сортуванні сміття по містах і селах! Заклади освіти й культури не встигають з ефективним використанням потенціалу ГО в роботі позакласній і краєзнавчій, еко-побутовій й культуротворчій!%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%bf%d0%be%d1%851%d0%b415%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%86

Приміром, Княжа  гора Хоривиця у столиці вже давно мала стати творчим майданчиком могилянців й ще як мінімум 3 університетів – у процесі відродження тут Історико-Духовного Центру й Святині на некрополі 17 ст! А на Яворівському полігоні Львівщини понад 10 років тому ще мали б захищатися доктори й аспіранти наших нацУніверситетів й міжнародних програм! Соромно за пересмикування звинуваченнями між владноможцями.

Найскладніші проекти з переробки пластикових відходів можна узгодити – якщо мудро зацікавити студентство наших вишів. toloka15“Американським колегам давно слід усвідомити що “викрадання мізків” вдаряє по законам рівноваги розвитку суспільства і бумерангом ся вертає по еко-стистемі цілого людства. До найрадикальнішого лікування нині слід віднести й преображаючі основи нашої прапрадідної РОДинної охорони здоров’я – збережи у кріпості РОДину, забезпеч наставницьку опіку багатодітних родин над сиротами  – і психофізична складова творчої толоки й спільних міжгалузевих проектів затягне соціальні виразки суспільства!  Our americal colleagues should acnoledge that brain-thefting makes a damage on the sivil society of the small European countries and finally – hurts the eco-system of the mankind. Therefore, let us together restore a wise balance in our world, helping the orphans to get their own family: BorysLOVE Family-Adopting Association and Art-Therapeutic Association “ARCH” greet Your sincere supportandr

Ось минулого літа завершилася чергова семінар-сходинка Ліньої Школи наставництва “Старштий брат” – у рамках якої Львівській Освітній Фундації вдалося згуртувати НДО (неурядові доброчинні об’єднання) Буковини, Волині, Закарпаття, Полтавщини, Київщини, Львівщини й  Франківщини у помочі медикам, правовикам, соціальним педагогам, а головне – родинам і дітям на межі виживання! Як сей досвід примножити? Варто запитати наших волонтерів. Як організувати здавання ісптитів нашого талановтитого студентства не у пластикових авдтиторіях, а у клініках, в колі сиріт із проблемних кварталів мегаполісу чи далекого села – слово, там, де найпотрібніша допомога? Чим наблизити пору омріяного впровадження молодіжно-РОДинних відкриттів і незбагненно доречних технологій? Передусім – родинними семінарами пошуку справжніх сімей для осиротілих підлітків та навіть дорослих юнаків та особистостей інакообдарованих. Тут велика дієва підтримка наших з вами грTruNY17омад і родин для парафіян, чиє особисте життя цілком залежить від уваги громадянського суспільства. archLubaKolya17От, приміром, у передНоворічний час родина київського священика з парафії свт. Луки Сімферопольського  – отця Богдана Рябка – відвідала Борислав і у КОВЧЕГові допомогла у праці з юними парафіянами моста постійної дружби Львів – Борислав.   Саме так і народилися наші Хрещенські Купання на Джерелі Закоханих у Мірянах древнього Борислава. Най же примножаться ці добрі започаткування новими Нашими особистo-спільнотними власними реформами: “я-ми-тут-вже-нині!”

Tарас Андрусевич

Dearest brothers and sisters! Dearest colleagues! Our pedagogical Association “ARCH” needs Your help for the volunteering in the Carpathian BorysLOVE Resort “Boryslavsky” (274 ha) with the SPA-wells and sources’ cleaning, river’s sanation by the pupils’ &students’ scout-camps. Boryslavs’ masters brought us a microBus for these works, but we need a costs for the transportation and elementary equipment. Your donation supports us directly to ARCH-associationSOS! help us to buy this miniBUS for orphans-ECO-seminars-scouting for 3 000 $ !

Your donation for FAMILY_work and adopting or tutoring orphans

 

5 Responses

  1. yurii коментує:

    доброго дня! пропоную у вашій організації зробити акцент на фізичний розвиток дітей. а поводу привчати дітей до чистоти та порядку ідея дуже хороша але треба дітям приводити в приклад европейські розвинуті країни для яких чистота вулиць міста, проспектів , шоссе і врешті решт країни в цілому на першому місці. Розповіді про чистоту треба підкріплювати “фактами” фото чистоти та порядку. Сам подорожував Европою і відношення до чистоти бачив на власні очі.

  2. yurii коментує:

    ps: дітям, щоб зародити любов до чистоти та” поміняти” їхне мислення на европейське для того потрібно вділяти більше часу розяснювальним бесідам які базуються на мому досвіді так як люблю подорожувати та ознайомлюватись з менталітетом та правил інших народів. дякую за увагу та бажаю всім нарного дня)

  3. […] allows to restucture our fruitful dialogue to the concrete practical seminars, masterclasses and educational programs of the summer scouting camps […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *