Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/carpatin/public_html/wp-content/themes/kaleido1.5/framework/functions/framework-functions.php on line 0
ВЕСНЯНО-ЛІТНІ ПРОГРАМИ КОВЧЕГу РОЗПОЧАЛИСЯ - Карпатерій
Menu

ВЕСНЯНО-ЛІТНІ ПРОГРАМИ КОВЧЕГу РОЗПОЧАЛИСЯ

НАЙРАДИКАЛЬНІШЕ ЛІКУВАННЯ

ARCHmykolka

irsMukac19

Православний Christian down-shifting родинного руху “Од мегаполісу – в село” набуває великої потуги саме тепер – у передчасі громадських руйнацій на державному рівні (процеси короновірусних speculations, обкрадання держави на найвищому рівні корумпованих політикумів тощо). Саме відтак кожна з родин має нагоду відродити свої виховно-методичні та громадсько-господарчі виміри співпраці у царині родових гнізд у ріднім селі!

Сегоріч наші випускники Санаторної Школи Радості, колишньої Школи ДЦП Миколка, Олексій, Ліда, Мар’ян, Христя, Ніночка, Наталя, Христинка, Серафимко освоюють нові й нові ремесла адаптації у

сільських господарствах та в мегаполісних програмах підтримки села з великих міст. We still are in the deal of the support – urgent support for the families with the children in critical situations – volunteering projects of the student’s teams and associations from different European countries: 

Минулоріч, починаючи з пасхальних up-grade нашого КОВЧЕГа у Іршавськім благочинію, коли під орудою Православного Братства віряни й волонтери, irsavPascha19MAгості Підкарпаття й старожили випікали 11 000 пасочок для потреб немічних у тубДиспансерах, лікарнях, інтернатах геріатрії, дитячих притулках і бідних родин ромських сіл (Ремети, Собатів, Арданово та інших).  Молитва соборна тих общин, які завше радо заохочували до співпраці міжєпархіальної, преображала світи сотень родин. Радісним девізом усіх справ милосердя стали слова: “Даруймо тепло своїх сердець. Встигайме творити добро, заки ще час”.

Типирь, з благословення митрополитів Марка та Феодора зусиллями братств архімандрита Агапіта Іршавского, прот. Василія Ужоцкаго й просим Ваших пропозицій зустрічних щодо літніх програм скаутсько-співочих, волонтерських та освітянсько-паломницьких на базі обителей нашого сонячного Підкарпаття. Адже стільки ще можемо вишколити добрих навичок та найнасущніших вмінь нашим дітям, друзям діточок, дітям з неповних родин, які мешкають по сусідству з вами. Не завжди нам є можливість зібрати кошти щоб оздоровити на морі дітей, але ж у РІДнім Карпатцькім краю ми з вами можем разом із діьми та вихованцями знайти  діло Милого Серця для потребующих Христа ради!

З великов mykol19Sподяков прийняли Вашу поміч на лікування сиріт Карпат, дорогі наші цімборе! Майрідніші наші сестри та братчикы! Окрім того, що наш провідний волонтер Миколка Стефаник зміг підлікувати свій перелом щелепи, та ще й неповна родина (мати-одначка Лариса Мазур з 6 дітьми: Любчиком, Настусею, Іванкою, Назарком, Софійкою й Нестором), а також багатодітні родини як Недобоєвих, Антошківих, Мацол з Вашою поміччю отримає надію на оздоровлення діточок у важких матеріальних умовах та періодичнім безробіттю.

Надзвичайно потрібно порятувати діточе дозвілля у літніх освітянських таборуваннях – кожен день дорогий, кожна година приносить досвід і навички до господарських проектів на mykol19fпрадідусевих нивах та на заповідних газдувствах!

А пак чекаєме кождого, хто радий помогти неповним РОДинам оздоровити діточок на Азові з 20 по 30 червня, а на Карпатах з 1 липirsMuDity19ня по 29 серпня у програмах помочі талановитим дітям на інвалідних возиках та у школах КОВЧЕГу.

Сегоріч “КОВЧЕГ” продовжує Семінари волонтерської арт-Терапії у клініках та інтернатних й притулкових установах Карпат і Львівщини. Ця традиційна діяльність наших редакцій “Борці слави”, “Серце в долоньках”,  від прабатьківських обителей, як Іза чи Мукачівська обитель на Латориці, як Банчени під Чернівцями, як усі наші Лаврії Успення Богородиці. Ось брати-пономарі Михаїл, Лаврентій, Іоанн, Миколка з банченського храму Богородиці прийняли нас, паломників Карпат, на молитву за всі волонтерські заходи й відродження господарств діточих Центрів.  Приємно було у розмові почути од братів-буковинців, що кожен сирота радо працює при обителі Божій, і після випуску з монастиря кожен матиме хату (або принаймні пів хати) та навіть неновий автомобіль для старту життєвого! Нам цей досвід передає обитель, яка донині береже сотні гектарів поля, обробляючи Соборно тракторами у три зміни денно-нощно для навчання в праці всіх діточок і молоді як нивку Христов збережену дбайливо передавати далі з покоління у покоління трудариків Божих! Авадь, саме такими добрими прикладами улітку ковчегівцями також і здійснюються проекти муз-терапевтичних виступів у геріатричних інтернатах і пологових будинках Карпат, програми оздоровлення для дітей з BanchenIoanT17неповних родин і підлітків та трудариків-колясочників на узбережжі Азовського моря неподалік чудової клініки нашого трускавецького Козявкіна на Генічеському гейзері гарячого джерела. Радо приймем Ваші пожертви на ці програми, оскільки карпатська наша редакція перебуває у боргу перед менеджерами-звуковиками, котрі допомогли обладнати студію звукозапису майновішими чудовими конденсаторнимиГолова КОВЧЕГу дн. Тарасій з пономарями храму Богородиці у Банченах (зліва направо: Михаїл, Лаврентій, Іоанн, Миколка), де понад 350 дітей у молитві й трудах торують дорогу до майбутнього України ХРИСТОВОЇ мікрофонами. Нагадаємо наші реквізити:

card of the coordinator – Taras Andrusevych:

VeloBank : 62 1560 0013 2017 4001 4000 0004

ваші пожертви виключно у  EURO


geriatricPidbuzh2

Our Art-Therapeutic Association “ARCH” invites You to cooperation to adopt the orphans into a Fruitful Tutoring Families of the ancient Carpathians. We provide an educational tours over Ukraine for pupils and students from the different villages, towns and cities/ therefore, your financial support is necessary on this direction: dn. Taras Andrusevych Минулої весни студентам і школярам з 15 областей України, які навчаються у Карпатській Школі Радості Борислава (Санаторна школа-інтернат) вдалося під час профорієнтаційних екскурсій відкрити ряд міжгалузевих перспективних реформ. Ось-ось назрівають зміни, які принесуть не просто тисячі робочих місць, але й принципово нове осмислення оздоровчого й соціально-грошового виходу нашого краю з криз.

Exif_JPEG_420

Передусім, наших юних дослідників вразили живі приклади результативності реформ таких подвижників карпатців, як волошський вихованець нашої Лаври –  святитель Київський і Галицький Петро (Могила), бориславці Cтефан і Лаврентій Зизанії, левгородці як Венедикт Дибовський і Василь Барвінський, хустяни й мукачівці, як Андрей Ворон… Кожен із них у своїй царині виплекав оту цілющу й рятівну радикальну новизну, якою інші століттями творитимуть освіту вищих шкіл! Сьогодні це продовжують ті учні й студенти, чиїми зусиллями волонтерські осередки допомагають ставати на ноги сиротам й особам із особливими потребами й особливими талантами… Або й цілим Прийомним родинам, котрі врятували багато діточок із зони АТОExif_JPEG_420

Поміркуймо лишень, – оповідає керівник Дрогобицького Центру свв. Іоакима й Анни отець Михайло Коник, – коли приїжджають до нас гості з Австрії чи Німеччини, де понад 8 університетів мають факультет музичної терапії (Словаччина й Польща наздоганяють теж), хочеиться запитати: “Невже нікому запровадити наукову розробку нашим відділам освіти?”

“І це при тому що міжнародні фахівці з Британської Ради ще 2001 року засвідчили дивовижний терапевтичний ефект од церковного співу Українських обителей,” – доповнює о.Димитрій Болгарський з Університету Драгоманова. inakpkidsprytulv16

Ці прогалини у медицині й освіті, як вважає Рустик Новакович із Національної Мед Академії, вдається заповнювати общинам лікарів як от Центру преподобного Агапіта, арт-Оздоровчим спільнотам “Віра і світло”, “КОВЧЕГ“, численним фондам і сестринствам при наших клініках й пологових будинках… Але ж освітні реформи досі відстають!

ЕКО-ПОБУTОВЕ ВИПРОБУВАННЯ

Наші школярі хворобливо відстають від практичних занять з висаджування буків у вирубаних ділянках Карпат! У сортуванні сміття по містах і селах! Заклади освіти й культури не встигають з ефективним використанням потенціалу ГО в роботі позакласній і краєзнавчій, еко-побутовій й культуротворчій!%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%bf%d0%be%d1%851%d0%b415%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%86

Приміром, Княжа  гора Хоривиця у столиці вже давно мала стати творчим майданчиком могилянців й ще як мінімум 3 університетів – у процесі відродження тут Історико-Духовного Центру й Святині на некрополі 17 ст! А на Яворівському полігоні Львівщини понад 10 років тому ще мали б захищатися доктори й аспіранти наших нацУніверситетів й міжнародних програм! Соромно за пересмикування звинуваченнями між владноможцями.

Найскладніші проекти з переробки пластикових відходів можна узгодити – якщо мудро зацікавити студентство наших вишів. toloka15“Американським колегам давно слід усвідомити що “викрадання мізків” вдаряє по законам рівноваги розвитку суспільства і бумерангом ся вертає по еко-стистемі цілого людства. До найрадикальнішого лікування нині слід віднести й преображаючі основи нашої прапрадідної РОДинної охорони здоров’я – збережи у кріпості РОДину, забезпеч наставницьку опіку багатодітних родин над сиротами  – і психофізична складова творчої толоки й спільних міжгалузевих проектів затягне соціальні виразки суспільства!  Our americal colleagues should acnoledge that brain-thefting makes a damage on the sivil society of the small European countries and finally – hurts the eco-system of the mankind. Therefore, let us together restore a wise balance in our world, helping the orphans to get their own family: BorysLOVE Family-Adopting Association and Art-Therapeutic Association “ARCH” greet Your sincere supportandr

Ось до 2016 року завершилася плідна співпраця із КНРЦ “Гармонія”, після якої капличку Стрітення вдалося перемістити у Дитячий Центр КОВЧЕГа в рамках проектів нашої Асоціації із фондом LEF. “Львівській Освітній Фундації” вдалося тоді згуртувати НДО (неурядові доброчинні об’єднання) Буковини, Волині, Закарпаття, Полтавщини, Київщини, Львівщини й  Франківщини у помочі медикам, правовикам, соціальним педагогам, а головне – родинам і дітям на межі виживання! Як сей досвід примножити? Варто запитати наших волонтерів. Як організувати здавання ісптитів нашого талановтитого студентства не у пластикових авдтиторіях, а у клініках, в колі сиріт із проблемних кварталів мегаполісу чи далекого села – слово, там, де найпотрібніша допомога? Чим наблизити пору омріяного впровадження молодіжно-РОДинних відкриттів і незбагненно доречних технологій? Передусім – родинними семінарами пошуку справжніх сімей для осиротілих підлітків та навіть дорослих юнаків та особистостей інакообдарованих. Тут велика дієва підтримка наших з вами грTruNY17омад і родин для парафіян, чиє особисте життя цілком залежить від уваги громадянського суспільства. archLubaKolya17От, приміром, у передНоворічний час родина київського священика з парафії свт. Луки Сімферопольського  – отця Богдана Рябка – відвідала Борислав і у КОВЧЕГові допомогла у праці з юними парафіянами моста постійної дружби Львів – Борислав.   Саме так і народилися наші Хрещенські Купання на Джерелі Закоханих у Мірянах древнього Борислава. Най же примножаться ці добрі започаткування новими Нашими особистo-спільнотними власними реформами: “я-ми-тут-вже-нині!”

Tарасій Андрусиневич

Dearest brothers and sisters! Dearest colleagues! Our pedagogical Association “ARCH” needs Your help for the volunteering in the Carpathian BorysLOVE Resort “Boryslavsky” (274 ha) with the SPA-wells and sources’ cleaning, river’s sanation by the pupils’ &students’ scout-camps. Boryslavs’ masters brought us a microBus for these works, but we need a costs for the transportation and elementary equipment. Your donation supports us directly to ARCH-associationSOS! help us to buy this miniBUS for orphans-ECO-seminars-scouting for 3 000 $ !

Your blessed donations from the other countries only in EURO:

card of the coordinator – Taras Andrusevych:

VeloBank : 62 1560 0013 2017 4001 4000 0004

ваші пожертви виключно у  EURO

 

Lemkivsky klezmer Krakowa :);):)

7 коментарів

  1. yurii :

    доброго дня! пропоную у вашій організації зробити акцент на фізичний розвиток дітей. а поводу привчати дітей до чистоти та порядку ідея дуже хороша але треба дітям приводити в приклад европейські розвинуті країни для яких чистота вулиць міста, проспектів , шоссе і врешті решт країни в цілому на першому місці. Розповіді про чистоту треба підкріплювати “фактами” фото чистоти та порядку. Сам подорожував Европою і відношення до чистоти бачив на власні очі.

  2. yurii :

    ps: дітям, щоб зародити любов до чистоти та” поміняти” їхне мислення на европейське для того потрібно вділяти більше часу розяснювальним бесідам які базуються на мому досвіді так як люблю подорожувати та ознайомлюватись з менталітетом та правил інших народів. дякую за увагу та бажаю всім нарного дня)

  3. […] allows to restucture our fruitful dialogue to the concrete practical seminars, masterclasses and educational programs of the summer scouting camps […]

  4. […] ЯкОсь-to дивом неземнов краси осЯяні ми ся покаєм… Бо люди з крилами стрічавуть ся, бо люди в неба ся навчАют. На крилах віри в несподіване ми втілюйме країну мрій: най творчістьов оспівана всесильнов вірою, добров і смілою дітьом у Батьківщиноньці!!!! […]

  5. […] of Your graceful donations humbly shining for our fraternity here by the swift transfers in Euro directly to card of the coordinator Taras Andrusevych:     VeloBank : 62 1560 0013 2017 4001 4000 […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *