Menu

Асоціація фортепіанних майстрів

Od MedzynaRODowego Stowarzyszenia ForteEn0hlclGQ_Apianowych Stroicieli oraz Edukacyjnej Asociacji ARKA (Music-Therapy) zwracamy sie do Panstwa z prosba: chronic fortepiana w czystosci i w Dobrym stanie. Bo bylo 2017 roku w srodku fortepianow az zaduzo brudu (kurz, odchody). Taki nadzor niesie niebiespieku nie tylko dla mechaniki fortepianow, ale ma alegriczny wplyw na zdrowie uczniow i ich rodzin! Rodzice i nauczyciele moga podjac osobiste dzialania: zaprosic stroiciela z Karpatskiego osrodku stowarzyszenia, zeby doprowadzil fajno fortepiana Panstwa. Znizka dla fortepianow nauczycieli i dyrektorow: – – –  TUTAJ !

Взаємопідтримка МузТерапевтичної справи і справи Настроювання музінструментів саме у нас, в Бориславі втілилася дивовижним оздоровчо-просвітницько-виховним чином.

  На жаль не усі піаністи належним чином доглядають за інструментами, тому настроювачам необхідно ще й правильно підготувати самих виконавців!pianoSosPoisonousInfluence

Од 2003 року крок за кроком Асоціація Фортепіанних Майстрів України стає МІЖНАРОДНОЮ, тому зв’язки наших фахівців із Японією, Німеччиною, Канадою й США та навіть Австралією тепер мають пронести добрі результати для викладання сего чудового фаху – догляду, ремонту, регулювання, настроювання й реставрації піаніно й роялів!

Наші фахівці Карпатського куща Асоціації можуть прибути до Вашого села чи міста у зручний час, щоб спільно з Вами дати нове життя старовинним інструментам, а також порятувати ситуацію од небезпек побутового забруднення: це мають знати не тільки директори й викладачі фортепіано!!! Од настроювачів попереджуємо, що довірені вашим закладам піаніно потребують щорічної капітальної чистки, оскільки в пилюці заводяться міль (яка знищує ваші деталі поліестеру та оксамиту) та хвороботворні бактерії, що погано впливають на органи дихання наших з вами учнів!
Відповідально ставитися до музичних інструментів вам допоможуть спеціалісти Міжнародної Асоціації Фортепіанних Майстрів України:   093-752-19-10
До речі, упродовж опалювального сезону найбільше страждають музичні інструменти! Наші піаніно й роялі (особливо ненові вже) вимагають значно зволоженішого повітря в аудиторії. Для цього навчальні класи та зали прикрашають вазонами з живими квітами, які НІКОЛИ не поміщають на інструментах, але на спеціальних настінних поличках та на підлозі довкола інструменту. Цілодобово в аудиторіях повинні знаходитись відкриті посудини з водою, а класи, в яких знаходяться інструменти, мають бути устатковані гігрометрами для вимірювання відносної вологості повітря. Провітрювання приміщень проводять не лише прибиральниці та настроювачі, але й викладачі! Пам’ятаймо, що піаніно має знаходитися не на протязі, не футором до вікна, і не коло батареї.

One Response

  1. […] бесіди, настроювання, ремонти шкільних та родинних муз-інструментів, оснащення родинних будинків, ЕКО-таборування, тощо) […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *