Menu

“КАНОНЪ”

https://vk.com/kanonКАНОНЪ” – Карпато-Галицький співочий колектив древнього церковного співу запрошує родини з діточками для відродження нашої староукраїнської та протослов’янської ХРИСТОВОЇ традиції молитовного співу та оздоровчих паломництв Карпатами:

КАНОН створений студентами Львівської, Івано-Франківської та Мукачево-Ужгородської єпархій 2008 року Божого. Керівник – львів’янин Віктор Яшин. Перший регент – муз.викладач і мистецький працівник Закарпатських музичних училищ Анна Данканич (Закарпаття). Постійні учасники Олександр Іволга (Канада), Павло Камярук (Львів), Богдан Гук (Львів), Ксенія Тиртишна (Істра), Юрій Гречин (Івано-Франківськ), Тарасій Андрусевич (Борислав), Назар Олива (Борислав) систематично долучаються із композиціями молодіжного пошуку у древній псальмодії, монодії та голосоведенні:

kanonStojanУ своїх мандрівках і kanonStojanivтерапевтичниkanonOnufrChurchх виступах учасники КАНОНу допомагали адаптувати сприйняття молоді студентської та школярів до розуміння й смиренного наслідування Цілющого Древнього Общинного нашого співу. Після багаторічної участі у репетиціях “КАНОНУ” та записах і виступах груп асоціації “КОВЧЕГ”колишній пацієнт та підшефний учень став волонтером, а згодом і одним із найкмітливіших аніматорів КОВЧЕГу. Саме через інтонування й участь у музикуванні та інтуїтивно-терапевтичному коригуванні настрою в різних діточих колективах, колективах літніх людей:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *