Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/carpatin/public_html/wp-content/themes/kaleido1.5/framework/functions/framework-functions.php on line 0
“КАНОНЪ” - Карпатерій
Menu

“КАНОНЪ”

https://vk.com/kanonКАНОНЪ” – Карпато-Галицький співочий колектив древнього церковного співу запрошує родини з діточками для відродження нашої староукраїнської та протослов’янської ХРИСТОВОЇ традиції молитовного співу та оздоровчих паломництв Карпатами:

КАНОН створений студентами Львівської, Івано-Франківської та Мукачево-Ужгородської єпархій 2008 року Божого. Керівник – львів’янин Віктор Яшин. Перший регент – муз.викладач, виконавиця народної пісні і мистецький працівник Закарпатських музичних училищ Анна Данканич (Закарпаття). Постійні учасники Олександр Іволга (Канада), Павло Камярук (Львів), Богдан Гук (Львів), Ксенія Тиртишна (Істра), Юрій Гречин (Івано-Франківськ), Тарасій Андрусевич (Борислав), Назар Олива (Борислав) систематично долучаються із композиціями молодіжного пошуку у древній псальмодії, монодії та голосоведенні:

kanonStojanУ своїх мандрівках і kanonStojanivтерапевтичниkanonOnufrChurchх виступах учасники КАНОНу допомагали адаптувати сприйняття молоді студентської та школярів до розуміння й смиренного наслідування Цілющого Древнього Общинного нашого співу. Після багаторічної участі у репетиціях “КАНОНУ” та записах і виступах груп асоціації “КОВЧЕГ”колишній пацієнт та підшефний учень став волонтером, а згодом і одним із найкмітливіших аніматорів КОВЧЕГу. Саме через інтонування й участь у музикуванні та інтуїтивно-терапевтичному коригуванні настрою в різних діточих колективах, колективах літніх людей:

 Ныні багато цілющого та неповторного у терапевтичній музиці відкривається чистим серцем, шириться й зцілює життя потребуючим. У тому велика традиція древнього духовного співу, якою потім надихалося і донині надихається мистецтво. Відтак, саме милосердя й складова духовного вдосконалення є цариною музичної терапії – як і будь-якої агіотерапевтичної практики.

One Response

  1. […] нашій молоді такі АртТерапeвтичні гурти, ЯК КОВЧЕГ та КАНОН! І ось вчора нашу регент-вихователя Аничку Данканич […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *